Az AMI tanárai, tanszakai bemutatkoznak1.

Tisztelt Szülők, Kedves Gyerekek!Ebben a tanévben nem volt lehetősége a Művészeti Iskolának megtartani a hangszerbemutatóját. Ezért ezen a héten a tanáraink rövid videóval fognak bemutatkozni.Fogadják/fogadjátok őket sok szeretettel!Reméljük a hangszerválasztást így meg tudjuk könnyíteni!Először iskolánk cselló tanára Ágnes Majorné Palojtay és növendéke Gönczi Zsuzsi mutatkozik be.

Közzétette: Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola – 2020. május 26., kedd

Ütő tanszakunk

Folytatjuk a bemutatást az ütő tanszakunkkal, amelynek tanára Bozsik Gábor.

Közzétette: Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola – 2020. május 27., szerda

Harmonika tanszak

Nem hiányozhat a választható hangszerink közül a harmonika sem.A harmonika tanszak tanára Nagy Torma Krisztina.

Közzétette: Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola – 2020. május 27., szerda

Facebook

Kedves Látogató!

Szeretettel köszöntjük intézményünk weboldalán! Öröm számunkra, hogy érdeklődik arculatunk, eredményeink, eseményeink iránt. Reméljük honlapunkon minden hasznos információt megtalál, mely többcélú iskolánkkal kapcsolatos.
Jó böngészést kívánunk!