Órarend változás

Órarend változás október 5. hétfőtől a művészetoktatás társastánc tanszakán!

Kizárólag a 3. a, 3. b, 3. c és az 5. a, b, c osztályokat érinti!
3.a osztály órái
Kedd 17.10 – 17.55
Szerda 13.45 – 14.30
Péntek 13.00 – 14.35

3. b és 3. c osztályok órái
Kedd 14.00 – 14.45
Szerda 17.15 – 18.00
Péntek 15.00 – 16.30

5. osztályosok órái
Hétfő 15.00 – 16.30
Csütörtök 16.35 -18.05

smiley_dance04

ZENE VILÁGNAPJA

ZENE VILÁGNAPJA 2015. 1.

 

Szeretettel meghívjuk Önt és családját a
ZENE VILÁGNAPJA
alkalmából rendezett hangversenyünkre,melyet az iskola Kamaratermében tartunk
2015. október 1-én 17/30 órai kezdettel.

www.tvn.hu_5eee23499aae93d2152795db4eaab30d

AMI szept. 11.

Tisztelt Szülők!

2015.szeptember 11-én pénteken a Solymári Búcsúra való tekintettel nem lesz tanítás a Művészeti Iskolában. Szeptember 14. hétfő tanítási nap.

Iskolavezetés

Müller Erika

Figyelem!

Müller Erika  órarendje megváltozott.

SZOLFÉZS ÓRAREND 2015(1)

6 Zenetöri 2015(1)

5 Szolfézs továbbképző 2015(1)

4B 2015(1)

4A 2015(1)

3B 2015(1)

3A 2015(1)

2 C 2015

2 B 2015

2 A 2015

1 C 2015

1 B 2015(1)

1 A 2015

1 B 2015

Váradi Éva és Micskó Béla

Változás szülői értekezlet időpontjában: Micskó Béla harmonika péntek 17.00

web04

 

 

 

Bíróné Váradi Éva társastánc órarendje letölthető itt!  tánc

Müller Erika és Bács Borbála

Bács Borbála órarendje letölthető itt.

ÓRAREND Bori 2015

Müller Erika órarendje a névsorokkal az alábbi linkekről letölthető.

SZOLFÉZS ÓRAREND 2015

1A B C 2015

2A 2015

2B 2015

2C 2015

3A 2015

3B 2015

4A 2015

4B 2015

5 Szolfézs továbbképző 2015

6 Zenetöri 2015

 

 

AMI órabeosztó szülői értekezletek

Az Alapfokú Művészeti Iskola órabeosztó szülői értekezleteinek időpontjai

2015. szeptember

Bács Borbála                           3. csütörtök 16.00

  • előképzősöknek            3. csütörtök 18.00

Bálint Ibolya                           3. csütörtök  17.00

Bíróné Váradi Éva                  Hirdetőtáblára kihelyezve

Bögös Dániel                           3. csütörtök  17.00

Buzás Bálint                            3. csütörtök   17.00

Fejes Anita                              3. csütörtök   18.00

Hikisch Zoltán                        3. csütörtök    17.30

Majorné Palojtay Ágnes      3. csütörtök    17.00

Micskó Béla                            3. csütörtök    18.00

Müller Erika                           2. szerda          15.00-18.00

Olgyay Gergő                         3. csütörtök    17.00

Pallagi Teréz                           3. csütörtök    17.00

Saszet Gábor (ütő)                2. szerda          17.00

Sánta Barbara Regina          3. csütörtök     17.30

Zubor Imre                             3. csütörtök     17.30

 

hangjegy

Pótbeiratkozás

www.tvn.hu_4c1435ad00e159d7ced18bf61fbd8bbe_k

Az Alapfokú Művészeti Iskolába az alábbi szakokra lehet pótlólag beiratkozni:

 Tuba, Harsona, Kürt, Trombita

 

Társastáncra: – akik már jártak előző évben, de lemaradtak az év végi beiratkozásról
                       – akik most kezdik az első osztályt
 smiley_dance10
Időpontja: 2015. szeptember 2. (szerda) és 3. (csütörtök) 14.00 – 18.00
Helyszíne: A nagy iskola művészeti ig.helyettesi irodája
Kérjük, hogy a 2015/16 tanévre szóló térítési díjakat (akik nyáron még nem fizették be) is ezen a két napon egyenlítsék ki a szülők.
                                                                                             Iskolavezetés

 

AMI 2015/16 tanévére felvett tanulók

 

Az AMI 2015/16 tanévére felvett tanulók

 

  1. Somogyi Kornél Simon furulya
  2. Branauer Anna fuvola
  3. Malárik Boglárka fuvola
  1. Begala Miklós Jakab klarinét         várakozó, EK/2 felvéve
  2. Szőke Janka Johanna fuvola
  3. Naszvadi Tádé klarinét
  4. Bolya Mira fuvola
  5. Csete Vince klarinét         várakozó, furulya EK2  folytathatja

 

  1. Bővíz Flóra zongora

10.  Bővíz Rozália    zongora

11.Hajdú Emese     zongora

  1. Tóth Ágoston zongora
  2. Borbás Norma zongora
  3. Dávid Aliz Tünde zongora
  4. Rozványi Salamon Péter „
  5. Szoboszlai Gergely zongora
  6. Deubzer Loretta zongora
  7. Hamar Borbála melléktanszak
  8. Kottner Zsófia dob
  9. Ács Boldizsár dob
  10. Cservenek Zsombor dob
  1. Deubzer Márk gitár
  2. Hoffmann Katalin gitár
  3. Keppler Boglárka gitár
  1. Szalay Zente Álmos hegedű
  2. Krikler Magda hegedű
  3. Horváth Viktória hegedű
  4. Hadnagy Virág hegedű
  5. Tóth- Farkas Dorottya „

30.Kárász Anna Boglárka hegedű

  1. Gönczi Zsuzsa cselló
  2. Pehatsek Noémi cselló
  1. Hadnagy Ádám trombita

 

  1. Kovács Panna Kamilla szolfézs EK/1
  2. Bata Balázs szolfézs EK/1
  3. Szeghy Boróka szolfézs EK/1
  4. Dalos Ábel András szolfézs EK/1
  5. Kiss Domonkos Levente EK/2
  6. Köteles Nikoletta EK/2
  7. Hamar Benedek EK/2
  8. Schreiber Máté EK/2
  9. Borbás Ádám EK/2
  10. Semeniuk Benedek EK/1
  11. Nagy Tivadar EK/2
  12. Milbich András EK/1
  13. Zsigmond Fanni EK/2
  14. Petrovszky Levente EK/2
  15. Simon Katalin Anna népi furulya
  16. Sodró Olivér citera 1
  17. Pehatsek Rebeka Zoé népi furulya

 

 

AMI információk

Tanévzáró a művészetoktatásban
2015. június 16. 17.00 – 18.00
Helyszín: nagy iskola Tornaterem

TG-Gaestegog-11 (1)

 Beiratkozás a következő tanévre
2015. jún. 17-18.
10.00 – 18.00 – ig

Iskolavezetés

 

Page 5 of 9« First...«345678»...Last »

Kedves Látogató!

Szeretettel köszöntjük intézményünk weboldalán! Öröm számunkra, hogy érdeklődik arculatunk, eredményeink, eseményeink iránt. Reméljük honlapunkon minden hasznos információt megtalál, mely többcélú iskolánkkal kapcsolatos.
Jó böngészést kívánunk!

Elérhetőségek

Telefon: 06-26-560-811
Levelezési cím: 2083 Solymár, Templom tér 26.
Email:titkarsag.solymar@gmail.com